ثبت نام ایران کد و کد محصول

ایران کد آذر ۲۹, ۱۳۹۵

 ایران کد

ثبت نام ایران کد و کد محصول

ثبت نام ایران کد و کد محصول : ایران کد به معنی اصالت کالا، مالکیت داشتن به کد محصول در داخل ایران  و استاندارد آن  از نظر جمهوری اسلامی ایران است.

برای  ثبت نام:

۱-ابتدا به سایت ایران کد رفته در منو قسمت عضویت کلیک کنید و یک فرم  مربوط به اطلاعات متقاضی نمایان می شود، ابتدای فرم  اسم نمایندگی ایران کد قرار دارد که بستگی به محل شرکت انتخاب می شود. در قسمت فرم ها اگر به اسم شرکت باشد بایدحقوقی ثبت شود اگر به اسم فرد باشد حقیقی و سپس شروع به فرایند تکمیل کردن فرم اقدام  کنید.

۲-درقسمت فرم ها  که شامل چند دسته می شود پیوست هایی از قبیل اطلاعات شرکت، روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، کپی صفحه اول شناسنامه، کارت ملی مدیر عامل، لوگو شرکت، در آخر تاریخچه شرکت و شرح خدمات شرکت را کامل کنید.

در قسمتی از فرم یک  ایمیل ادرس نیاز دارد که بعداز ثبت نهایی منتظر بمانید تا مسئولین ایران کد  مدارک و فرم شما را تایید کنند، سپس بعد تایید یک فاکتور  که در آن شناسه پرداخت بانک ملت می باشد واریز کنید و شناسه پرداخت قبض را به نماینده ایی که شما انتخاب کرده اید تحویل بدهید تا  مطلع شوند که شما آنهارا انتخاب کرده اید و سپس کد ۱۱ رقمی شناسه پرداخت رابه آنها داده و منتظر گرفتن ایران کد از طریق نماینده خود بمانید تفریبا این پروسه ۷روز طول می کشد.

برای گرفتن کد محصول یا کالا  این پروسه تخصصی تر و متفاوت خواهد بود. که باید از طریق نماینده خود انجام شود.

در آخر هزینه گرفتن ایران کد ۳۰۰ هزار تومان، برای محصولات هر عدد ۴۰هزار تومان و این هزینه ثابت نیست و امکان تغییر دارد.

ثبت ایران کد

ثبت ایران کد

برای دانلود فایل pdf آموزش تصویری ثبت نام ایران کد اینجا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰

 

 

 

 

 

 ایران کد

ثبت نام ایران کد و کد محصول

ایران کد چیست

کاربرد ایران کد

امنیت ایران کد

تاثیر ایران کد

نحوه گرفتن ایران کد

ثبت نام ایران کد

 

576 total views, 2 today

  

پاسخ دهید