ایران کد کالا

ایران کد دی ۱۸, ۱۳۹۵

ایران کد کالا

ایران کد کالا

ایران کد

ایران کد کالا : همانطور که می دانید روند مراحل مناقصات در ایران دارای مراحل اداری زیادی است که مستلزم استفاده بی شمار کاغذ و انرژی می باشد. در طی حمایت از درختان و محیط زیست از سال ۱۳۸۸ تصمیم گرفته شده است که تمامی شرکت ها و وزرات خانه ها اقدام به گرفتن ایران کد کنند.
حال باید بدانیم چرا ایران کد ؟؟
برای شما این سوال ایجاد می شود که دقیقا در کجا و چه کاری به ایران کد نیاز داریم؟؟

ایران کد به معنی اصالت و اعتبار کالا است. شما برای معرفی شرکت و محصولات خود به جای پر کردن فرم اطلاعات خودتان با استفاده از اینترنت در سایت ایران کد ثبت نام می کنید. تمامی اطلاعات و مدارک لازم را به صورت اینترنتی ارسال می کنید و در آخر یک کد ۱۶ رقمی که معرف محصولات و اعتبار شما می باشد را دریافت کنید.شما در تمامی وزرات ها و شرکت های دولتی با ارائه این کد ، شرکت و محصولات خود را معرفی کرده اید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی ، انتقال و استفاده کاغذ های بی شماری نیست و همچنین دارای مزایای بیشتری است از قبیل امنیت در حفظ اطلاعات و تحریف نشدن آن است.
در حال حاضر طی برگزاری مناقصات وزارت نفت داشتن ایران کد اجباری است. شما برای معرفی شرکت و محصولات خود باید ایران کد تهیه نمایید تا بتوانید در این مناقصات شرکت کنید.

ایران کد کالا

ایران کد کالا

چگونه باید ایران کد تهیه کرد؟

شما می توانید با کمک نمایندگان شرکت ایران کد، اقدام کنید.  مراحل گرفتن ایران کد به این صورت است که شما ابتدا می بایست مبلغی به حساب خود شرکت ایران کد واریز نمایید. این مبلغ برای گرفتن ایران کد شرکت شما می باشد. برای اخذ ایران کد محصولات خود (ترجیحا پر فروش و با کیفیت) بسته به تخصصی بودن محصول قیمت متفاوت است. پس از ثبت نام، جدول مدارکات لازم برای اخذ ایران کد برای شما ارسال خواهد شد از قبیل : مشخصات شرکت و مدیر عامل ، …
بعد از تکمیل مدارک آن را ارسال کنید.

ایران کد کالا

ایران کد کالا

نکته مهم: در نظر داشته باشید که مدارک شما باید تایید شود در صورت عدم تایید امکان گرفتن ایران کد برای شما فراهم نخواهد شد.
همچنین در صورت نداشتن مجوز باید تعهد نامه ای را امضا کنید و با مسئولیت خودتان ایران کد برای شما فراهم می شود.

با طی این مراحل شما دارای ایران کد می شوید. یک کد ۱۶ رقمی است که دارای یک سال اعتبار است، توجه داشته باشید که ایران کد را باید بصورت سالانه تمدید نمایید و هزینه آن را پرداخت نمایید.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۷۷۶۲۸۰۰۰

www.icmap.ir

 

ایران کد

ایران کد کالا

چگونه ایران کد تهیه کنیم

چرا ایران کد

ایران کد چیست

مشاوره ایران کد

مشاوره در مورد ایران کد

چگونه در مناقصات شرکت کنیم

مشاوره توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار

موفقیت در کسب و کار

 

 

پاسخ دهید