مجتمع فنی تهران

درباره ما

تاریخچه:

مجتمع فنی تهران در تاریخ ۶۱/۱۰/۲۳ با شماره ثبت ۴۶۴۸۹ به ثبت رسید. مجتمع فني تهران در اولين سال­هاي فعاليت خود، با شناسايي نيازهاي کشور در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهاي خود را روي ارائه آموزشهاي کيفي و متفاوت در اين حوزه متمرکز کرد. با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوتر در محيطهاي کار و زندگي، فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوري اطلاعات و نيز انتشار کتابهاي آموزشي123 آغاز کرد و طي دو دهه اخير، به يکي از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر – درس، انتشار بيش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب تحت عنوان « مجتمع فني تهران» انتخاب بعنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری ، همه و همه نتيجه ۳۰ سال پايش موشکافانه نيازهاي آموزشي و پژوهشي جامعه و شناسايي اهميت توسعه آموزش مهارتهاي پيشرفته توسط مجتمع فني تهران بوده است .

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران از تاریخ ۱۰/۰۶/۹۲ در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. این نمایندگی دارای ۱۴ سایت و کلاس مجهز، کارگاه هنر ، سالن همایش ، کافی شاپ و نمازخانه میباشد. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم مالی، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است ، و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است .

وجه تمایز این آموزش ها با اغلب مراکز آموزشی، مشاوره و تعیین سطح رایگان، متفاوت بودن فضای آموزشی، استفاده از اساتید مجرب در حوزه های آموزشی و اجرایی و کاربردی بودن محتویات آموزشی می­باشد. بنحوی که دانشپذیران پس از سپری نمودن دوره ­های آموزشی توانمند میشوند تا به راحتی جذب بازار کار شوند.

بيانيه مأموريت

مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوزه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند. اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

چشم انداز

مجتمع فني تهران به عنوان مؤسسه برتر ايران در حوزه فناوري، هنر و كسب و كار، به روزي مي انديشد كه در هر خانواده ايراني حداقل يك نفر، از خدمات و يا محصولات آن بطور مطلوب بهره مند شوند.

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) دارای پنج دپارتمان آموزشی فعال می باشد.

۱ – دپارتمان آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات

۲ – دپارتمان آموزش نرم افزارهای تخصصی و مهندسی

۳ – دپارتمان آموزش علوم مالی و حسابداری

۴ – دپارتمان آموزش های بین الملل (دکوراسیون داخلی، عکاسی دیجیتال)

۵ – دپارتمان توسعه آموزشهای سازمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دوه های آموزشی ما به سایت مجتمع فنی تهران رجوع کنید:

محصولات صنایع

علمی و پژوهشی

خدمات ویژه ما