مشاوره

«نقشه جامع صنعت»

همه اطلاعات در دسترس شما ارزش یکسانی ندارند. انتخاب درست حق شماست.

«بهترین راه موفقیت کسب و کار خود را از ما بخواهید !»

با راه اندازی پورتال «نقشه جامع صنعت»، بسته کاملی از خدمات گوناگون مشاوره برای نیل به موفقیت در اختیارتان قرار گرفته است. فرآیند خرید شرکتها و سازمانهای عمده و معتبر الکترونیکی می شوند و دیگر روشهای سنتی بازاریابی کاربردی ندارد. شیوه های پیشبرد فروش کاملاً دگرگون شده اند و مشتری تضمین شده در آینده کشور جز با بکارگیری روش های بازاریابی و بازرگانی نوین وجود نخواهد داشت. رونق پیش رو در کشور به شرکتهای توانمند و مدیریت چابک نیازمند است. مجموعه کاملی از ابزارها را در اختیارتان قرار می دهیم و کافی است ما را صدا کنید تا با تمام توان خود در کنار شما باشیم. مشاورین خبره ما مسیر پیروزی شما را بر نقشه ای پیاده کرده اند. کافی است تکه نقشه خودتان را از ما بخواهید.

«نقشه جامع صنعت» پاسخگوی نیازهای شما و ارائه دهنده خدمات تخصصی مرتبط با آنهاست.

مشاوره

مشاوره

مشاوره امور بازاریابی و توسعه کسب و کار نوین

سازندگان، پیمانکاران و مشاورانی که قصد ارائه خدمات و محصولات خود را به بازار داخل و خارج را دارند، از خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات بازار، تعریف بازار هدف، پیشبرد فروش و توسعه حرفه ای کسب و کار ما بهره مند خواهند شد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر رویه خریداران عمده کشور در تنظیم فهرست منابع خود:

  • از شیوه قدیمی دستی و مبتنی بر پرسشنامه های کاغذی و به صورت جزیره ای در واحدهای زیر مجموعه که شرکتهای فروشنده وسازنده داخلی را مجبور می ساخت به طور مستمر به واحدهای مختلف مراجعه و اقدام به تکمیل پرسشنامه های با محتوای مختلف و بازدیدهای مکرر توسط تیمهای متفاوت انجام و نحوه ارزیابی نیز غیر متمرکز و به تعداد پرسشنامه های پر شده خواهد بود که احتمالا نتایج متفاوتی خواهند داشت یعنی یک منبع برای یک خریدار معتبر و با امتیاز بالا و همان منبع برای خریدار دیگر غیر معتبر و خارج از فهرست منابع خواهد بود.
  • به روش نوین الکترونیکی از طریق فرمهای استاندارد شده متمرکز و آنلاین که شرکتهای فروشنده و سازنده داخلی تنها یکبار در طول دوره مشخص (چندساله) اقدام به خوداظهاری نموده و ارزیابی نیز بر اساس روش مدون و متمرکز و با یک نوبت بازدید توسط تیم متناسب با نوع محصولات موارد اظهارشده بررسی و گزارش می شود. در این روش یک منبع یا برای تمام واحدهای تابعه خریدار عمده معتبر بوده و یا برای همه نامعتبر می باشد و امکان اعمال سلیقه واحدها وجود نداشته یا شدیدا کاهش می یابد.

لازم است فروشندگان و سازندگان داخلی در شیوه های بازرگانی خود تغییراتی را اعمال نموده و آموزشهای متناسب با تغییرات اعمال شده از سوی خریداران مهم محصولات خود به پرسنل ذیربط خود داده و یا از امکانات موسسات متخصص و آشنا با این فرآیندهای جدید بهره ببرند.

شرکت تعاونی ایرانیان ماندگار با راه حل مبتکرانه و راه اندازی پورتال نقشه جامع صنعت از یک سو تمامی آموزشهای مرتبط با فرآیندهای نوین بازرگانی در کشور به ویژه برای حضور مؤثر منابع موفق و احیاناً نوپا در فهرست منابع خریداران مهم را هم بصورت حضوری و هم به شکل آنلاین و از طریق محیطهای مختلف (تلفن، پیامک، پست اینترنتی و …) ارائه خواهد نمود و از سوی دیگر با ایجاد وب سایت فوق به همراه موتور جستجوی اختصاصی خود مجموعه ای از خدمات ویژه را در اختیار مشترکین و حامیان خود قرار خواهد داد.

مشاوره در امور حقوقی

وکلا و مشاوران برجسته ی این مجموعه آماده ی ارايه ی هرگونه خدمات حقوقی به شرکت ها و کارخانجات کشور می باشند.

مشاوره در امور جذب سرمایه ی خارجی

سرمایه گذاری و جذب سرمایه،متغیری بسیار کلیدی در هر اقتصاد است به طوری که بدون وجود سرمایه گذاری،امکان رشد اقتصادی وجود ندارد.

شرکت های که مایل به گسترش فعالیت خود از طریق جذب سرمایه می باشند می توانند از خدمات تخصصی و تنظیم مستندات مربوط در این زمینه بهره مند شوند.

با عضویت در این سامانه می توانید با شناسایی و برقراری ارتباط با بزرگترین فعالان اقتصادی کشور و سرمایه گذاران،کسب و کار خود را توسعه دهید.

با توجه به وجود سرمایه گذاران بالقوه در فهرست حامیان شرکت تعاونی بر اساس توافقهای انجام شده با ایشان امکان جذب سرمایه برای پروژه های ارزیابی شده و دارای پتانسیل سرمایه گذاری از طریق شرکت تعاونی وجود دارد. در این بخش متقاضی سرمایه گذاری ضمن تکمیل فرمهای مربوط در سایت و ارائه مدارک خواسته شده پس از بررسی توسط کارشناسان سرمایه گذاری سایت و جلب نظر سرمایه گذار برای ارائه ضمانت های اعلامی و امضای قرارداد فراخوانده می شوند. پس از تایید ضمانتهای ارائه شده و طی شدن زمان مشخص شده در قرارداد بر اساس الگوی زمانی تعریف شده برای پروژه مبالغ به شکل مشخص شده در قرارداد در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت.

مشاوره در ایجاد کارخانه ، زمین و سوله

با توجه به دسترسی وسیع این مجموعه به محل های مناسب جهت احداث کارخانه و کارگاه های بزرگ به ویژه در شهرک های صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی معتبر طیف وسیعی از خدمات مرتبط شرکت ها و سازندگان قابل ارايه می باشد .

مشاروه در امور توسعه ی فناوری

کلیه شرکت ها می توانند از خدمات و تجهیزات مدرن این سایت جهت به روز رسانی و یکپارچه سازی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری خود مبتنی تکنولوژی روز دنیا ، بهره مند گردند .

خدمات مرتبط با اخذ گواهی امضای الکترونیک برای شرکت ها

خدمات مشاوره در خوداظهاری برای تکمیل اطلاعات جهت ارزیابی منابع توسط خریداران مهم

خدمات مشاوره فنی و عملیاتی در تکمیل اطلاعات فرمهای خوداظهاری جهت ارزیابی منابع

 اخذ ایران کد شرکتی و کد ملی محصول برای شرکت ها

مشاوره در زمینه ی انتقال تکنولوژی های روز دنیا

شرکت هایی که مایل به گسترش کار خود از طریق جذب مشارکت خارجی و یا انتقال تکنولوژی می باشند می توانند از خدمات تخصصی و تنظیم مستندات مربوطه در این زمینه بهره مند شوند .

مشاوره برای شناسایی خریداران معتبر

سازندگانی که قصد ارايه ی محصولات خود را در داخل و خارج کشور دارند می توانند از خدمات مشاوره ای سایت در زمینه ی تعریف بازار هدف ،‌ ‌‌‌‌پیشبرد فروش ، تحقیقات بازاریابی بهره مند گردند .

با توجه به اینکه خریداران عمده در هر خرید غیر جزیی لیست کوتاه آن خرید را از بین فهرست بلند تعریف شده خود انتخاب و اقدام به گرفتن پیشنهاد از آنها می کنند، شرکت تعاونی ایرانیان ماندگار با ارائه خدمات مشاوره ای و همراهی کارشناسان مشترکین محترم سایت و با آموزش مناسب به روشهای فوق زمینه حضور موفق آن شرکت در فهرست بلند مورد نظر را فراهم می نماید.

مشاوره در امور محصولات

شرکت ها با پرداخت عضویت نوع پایه سایت ، امکان درج اطلاعات و ایجاد فهرست محصولات مرتبط به پروفایل خود در سایت را فراهم نموده و با درج مشخصات اصلی محصول در موتور جستجوی پیشرفته سایت ، محصولات خود را به شکلی موفق در معرض دید خریداران عمده قرار خواهند داد .

محصولات صنایع

علمی و پژوهشی

خدمات ویژه ما