نرم افزار جامع تهیه صورتهای مالی تلفیقی

استانداردهای حسابداری ایران

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRS

 

 

 

 

حسابداری

نرم افزار حسابداری تلفیقی ، بستر تهیه مکانیزه‌‌‌ی صورت‌‌‌های مالی تلفیقی را در شرکت ها و سازمان‌‌‌ها فراهم می‌‌‌کند. این سیستم بر پایه‌‌ ی نیازمندی ‌‌های خاص تلفیق از جمله ساده‌‌ سازی فرآیند تجمیع، تلفیق برای تهیه صورت‌‌های مالی تلفیقی و مطالعه‌‌ی فرآیند تهیه‌‌ ی دستی صورت‌‌های مالی تلفیقی، قوانین، استانداردها و نیازهای هولدینگ‌‌ها، تولید شده است.

 منافع و مزایای نرم افزار حسابداری تلفیقی

– تهیه صورت های مالی تلفیقی در تطابق با استانداردهای حسابداری ایران و استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRSنرم افزار حسابداری تلفیقی

– تسهیل محاسبات سرقفلی، درصد مالکیت گروه، سهم اقلیت و… در ساختارهای پیچیده‌ی سرمایه‌گذاری

– نگهداری سوابق محاسبات تلفیق (مانند سرقفلی) برای تسهیل در اثبات محاسبات آتی به حسابرسان

– سرعت‌بخشی به تهیه‌ی صورت‌های مالی تلفیقی با تجمیع مکانیزه اطلاعات

– گردآوری مکانیزه و به‌موقع اطلاعات از شرکت‌های فرعی

– ارائه به‌موقع صورت‌های مالی تلفیقی قابل اتکا

– پاسخ‌گویی به الزامات قانونی در زمان مقرر

– نگهداری سوابق صورت‌های مالی تلفیقی

امکانات و ابزارها نرم افزار حسابداری تلفیقی

-گردآوری اطلاعات درون‌‌‌‌گروهی؛ به‌‌‌‌سرعت، به‌‌‌‌سادگی و با دقت بالا نرم افزار جامع تهیه صورتهای مالی تلفیقی، گردآوری اطلاعات درون‌‌‌‌گروهی و انتقال آن‌‌‌‌ها به دفتر شرکت‌‌‌‌های اصلی، میانی و فرعی بر بستر اینترنت انجام می‌‌‌‌شود و زمان فرآیند کاری را بسیار کاهش می‌‌‌‌دهد.

-مغایرت‌گیری اتوماتیک؛ با تعریف زبان مشترک بین شرکت‌‌‌‌ها نرم افزار جامع تهیه صورتهای مالی تلفیقی، تطبیق اطلاعات جمع‌‌‌‌آوری شده‌‌‌‌ی شرکت‌‌‌‌های گروه و مغایرت‌‌‌‌گیری آن‌‌‌‌ها را با توجه به تعریف زبان مشترک برای هر نوع مبادله، به‌‌‌‌شکل اتوماتیک و در کم‌‌‌‌ترین زمان ممکن انجام می‌‌‌‌دهد.

– تهیه‌ی صورت‌‌‌‌های مالی تلفیقی با اطمینان از روایی اطلاعات؛ در کوتاه‌‌‌‌ترین زمان ممکن و به‌‌‌‌سادگی با نرم افزار جامع تهیه صورتهای مالی تلفیقی، تجمیع صورت‌‌‌‌های مالی جمع‌‌‌‌آوری شده، یک‌‌‌‌بار برای نخستین دوره انجام می‌‌‌‌شود و در دوره‌‌‌‌های بعد، تنها نگاشت سرفصل‌‌‌‌های تغییریافته انجام خواهد شد.

– پاسخ‌‌‌‌گویی به حسابرسان برای اثبات محاسبات تلفیقی؛ با سرعت و دقت بالا گزارش‌‌‌‌های اثباتی راهکار حسابداری تلفیقی، شامل گزارش‌‌‌‌های مبادلات درون‌‌‌‌ گروهی و حساب‌‌‌‌های فی‌‌‌‌مابین و خدمات، سرقفلی، درصد اقلیت و سهم اقلیت از حقوق صاحبان سهام، استهلاک مازاد ارزش منصفانه و مازادهای خارج شده است.

جهت دریافت مشاوره و تهیه این نرم افزار با ما در تماس باشید

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰
موبایل : ۰۹۱۲۴۱۷۷۷۳۹
ایمیل : info@icmap.ir

مطالب مرتبط