کسب و کار اینترنتی موفق

بازاریابی, تازه ترین ها, تجارت الکترونیک, کسب و کار اینترنتی, مدیریت و توسعه کسب و کار, مشاوره خرداد ۶, ۱۳۹۶

کسب و کار اینترنتی موفق

کسب و کار اینترنتی موفق

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی موفق : اگر بخواهیم کسب و کار اینترنتی را تعریف کنیم ، باید بگوییم هرکاری که در فضای اینترنت صورت میگیرد که منجر به کسب درامد می شود ، یک کسب و کار اینترنتی است.
یک سایت که به درامد زایی برسد ، فقط نباید حتما فروشگاهی باشد یا خدمات خاصی را عرضه کند که مشتریان از آن خریداری کنند. بلکه می تواند دارای اهداف متعددی باشد و از راه های مختلفی درامد زایی کند.

کسب و کار اینترنتی موفق : اینترنت یک فضای نامحدود و گسترده را در اختیار کاربران قرار داده و هرکسی می تواند در این دنیای مجازی شروع به فعالیت کند و آنگونه که مایل است کسب و کاری را برای خود فراهم کند و مخاطبین خود را آنگونه که می خواهد جذب کند.

کسب و کار اینترنتی موفق : در این دنیای پهناور مجازی ، اینکه کسب  کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید ، اهمیتی ندارد چندسال دارید ، در کجا زندگی می کنید و کجا می خواهید شروع به فعالیت کنید. حتی اگر دارای سرمایه زیادی نیستید هم اهمیت ندارد . با اندک سرمایه ای که در اختیار دارید کافی است شروع کنید و تجارت خود را به مرور گسترش دهید.

کسب و کار اینترنتی موفق : تنها نکته مهم که می خواهم به آن اشاره کنم این است : کافی است کارآفرین باشید و ذهنیت یک کارآفرین را داشته باشید. اینگونه است که میدانید از شرایط چگونه درست استفاده کنید.

کسب و کار اینترنتی موفق

کسب و کار اینترنتی موفق

راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق ، مانند رفتن به سفری بلند مدت و دراز است . این سفر انتها ندارد و پایان آن مشخص نیست. اگر دارای نقشه و برنامه باشید ، اگر هدفمند عمل کنید ، هرچقدر که جلو می روید به موفقیت بیشتری دست پیدا می کنید و نتایج خوبی میگیرید .

اما اگر بدون برنامه بخواهید وارد این رقابت شوید ، چیزی به جز شکست در انتظار شما نخواهد بود و هرچه بیشتر بخواهید ادامه دهید ، شکست های سنگین تری را باید متحمل شوید.

کسب و کار اینترنتی موفق : فراموش نکنید که گفتیم هرکسی می تواند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کند. پس رقابت بسیار بالا و سنگین است و فقط کسانی در این رقابت باقی می مانند که شرایط گفته شده را داشته باشند.

کسب و کار اینترنتی موفق : برای شروع باید دقیقا مشخص کنید هدفتان چیست ؟ چه کاری میخواهید انجام دهید ؟ برنامه شما برای رسیدن به اهدافتان چیست ؟ آیا اهدافی که مشخص کرده اید کارایی دارد و مورد توجه قرار میگیرد یا خیر ؟ چه امتیازی دارید که رقیبان شما آن امتیاز را ندارند ؟ چه چیزی شما را متفاوت می کند که کاربران به طرف شما جذب شوند ؟ و …

در این مقاله نیز می توانید راجع به کسب و کار اینترنتی بیشتر مطالعه کنید.

کسب و کار اینترنتی موفق

کسب و کار اینترنتی موفق

مشاورین شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار همراه شما خواهند بود و به سوالات شما پاسخ خواهند داد. کافیست با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره ببرید تا از اطلاعات بیشتری در این زمینه بهره مند شوید.

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن تماس : ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰

آدرس : تهران – میدان سپاه – خیابان خواجه نصیرالدین شرقی – کوچه غزنوی – پلاک ۲ – طبقه سوم

پاسخ دهید